Alaska tır şöförü aranıyor

Taşımacılık firmamıza, tır şöförü aranıyor. CE sınıfı ehliyete sahip, alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi. Uzun yol yapmaya alışkın, bizimle uzun süreli çalışabilecek. Herhangi bir seyahat engeli bulunmayan kişiler ulaşsın.

İlan no: 27760c8e9299bbfc

Haziran 15, 2021 1:56 pm - Bul

Bir görüş belirlendi “Alaska tır şöförü aranıyor”

  1. fevziyldz yazdı Temmuz 11, 2021 @ 4:24 pm

    Iyi günler Ben Fevzi Yildiz 29 yaşında genç dinamik yetenekli ve en önemlisi bu sektör de üstüme usta tanımam kamyonculuk bizde ata sporudur dedem 1967 nakliyat firmasını kurmuştur Leyland bedford bmc gibi sektörün ilk arabalarından günümüzde en son fabrika çıkışı Scania 560 720 mercedes actiros ford f.max bmc TUĞRA ya kadar hepsinin ön tampondan girer arka paspas dan çıkarım ezbere bütün akşamı bilirim hayatımda yolda kalmadım bu işin için de doğdum 13 yaşında babamla muavine başladım son 10 senedir de kendi kamyonum var ve her gün yollar dayım ben ekonomik açından başvuru yapmak istemiyorum artık Türkiyede benim gideceğim bir yol kalmadı her yere binlerce kilometre yaptım artık tadı tuzu kaçtı yeni bir heycan istiyorum Turkiyede yollarda sanayide petrolde iş yerlerdinde beni tanımayan insan kalmadı herkez hayranlıkla bakıp tebrik eder oldu benim şimdi ki hedefim USA yi etkilemek bana bi yol verin emin olun beni gördük den sonra sizde çok seveceksiniz. Sonuçta biz yollarda büyüdük heryerde kapımız açık kalması için doğru yoldan hiç şaşmadım. Sana kefil olurlar mi diye sorarsanız 81 ilden 5 er kişi bulurum herkez tanır beni Hayırlı işleriniz Olsun.

    Ufak bir not : bana emanet ettiğiniz ekmek teknesi makineye bir bakarım 5 sene sonra teslim etsem arabayı tanıyamazsınız. Defransiyel ve şaft da bile toz olursa bir bijon gevşek olursa ben marşa basmam son 10 yılda kendi binip ve yaptığım arabaları gönderirim eğer ki düşünürseniz beni daha iyi anlayabileceksiniz iyi günler 👋

Bugün Popüler iş ilanları